Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

 αψογες οι δεσποινιδες μου

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
jimys
Μέλος
Μέλος
jimys


Αριθμός μηνυμάτων : 88

αψογες οι δεσποινιδες μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: αψογες οι δεσποινιδες μου   αψογες οι δεσποινιδες μου Icon_minitimeΣαβ Απρ 02, 2011 7:33 pm

εδω και 15 μερες πηρα 30 μελισσακια (χαλκιδικης) ολα ηταν πολυ δυνατα εκτος απο 3 που δεν ειχαν μανα. σηκωναν ολες την κοιλια τους και βουιζαν πραγμα που σημαινει οτι ειναι ορφανα (συμβουλη εμπειρου μελισσοκομου).σημερα που τα ξανακοιταξα ειδα οτι δεν βουιζουν και διαπιστωσα οτι εχουν φτιαξει μανα τις ειδα δηλαδη.στο ενα μονο δεν ειχε και πηρα βασιλοκυταρο και το εβαλα επανω στα πλαισια παρεμπιπτόντως μετα απο δεκα λεπτα εσκασε η νεα μητερα ευτυχως ολα πανε αψογα melissologia H.B.F. melissologia H.B.F. melissologia H.B.F. melissologia H.B.F. lol! lol!


αλλιως ειχα σκεφτει να βαψω κυφηνες στα χρωματα της μανας για να τις ξεγελασω
he he he he he he he he he
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
captain
Συντονιστική ομάδα
Συντονιστική ομάδα
captain


Αριθμός μηνυμάτων : 1305

αψογες οι δεσποινιδες μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αψογες οι δεσποινιδες μου   αψογες οι δεσποινιδες μου Icon_minitimeΣαβ Απρ 02, 2011 9:27 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MILIBEE
Honorary member
Honorary member
MILIBEE


Αριθμός μηνυμάτων : 1575

αψογες οι δεσποινιδες μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αψογες οι δεσποινιδες μου   αψογες οι δεσποινιδες μου Icon_minitimeΤρι Απρ 05, 2011 12:30 am

Very Happy Very Happy Very Happy Αυγα απο κοκορια και μελι απο κηφηνες

Καλοριζικα τα μελισσακια και καλα μελια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimys
Μέλος
Μέλος
jimys


Αριθμός μηνυμάτων : 88

αψογες οι δεσποινιδες μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αψογες οι δεσποινιδες μου   αψογες οι δεσποινιδες μου Icon_minitimeΤρι Απρ 05, 2011 8:24 am

ευχαριστω επισης. τα αγορασα 18/3 5ακια εχθες φθασαμε στα 8 με 9 τελαρα και συνεχιζουμε να δουμε που θα φτασουν affraid affraid affraid affraid
τις εχω ομως στα οπα οπα τι θελουν τα κοριτσια? καφεδακι το πρωι αμεσως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αποστολος Β.
Μέλος
Μέλος
Αποστολος Β.


Αριθμός μηνυμάτων : 296

αψογες οι δεσποινιδες μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αψογες οι δεσποινιδες μου   αψογες οι δεσποινιδες μου Icon_minitimeΤετ Απρ 06, 2011 5:35 pm

με ορεξη ο νεαρος...... μπραβο, να τα 1000σης
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
NINAS
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
NINAS


Αριθμός μηνυμάτων : 990

αψογες οι δεσποινιδες μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αψογες οι δεσποινιδες μου   αψογες οι δεσποινιδες μου Icon_minitimeΤετ Απρ 06, 2011 8:19 pm

jimys έγραψε:
τις εχω ομως στα οπα οπα τι θελουν τα κοριτσια? καφεδακι το πρωι αμεσως
Μπράβο Jimmy
είδες τι κάνει το καλό room service??

Νάχεις πάντα επιτυχίες με τα κορίτσια σου, και να σου το ανταποδόσουν με πολύ πολύ καλή σοδειά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jimys
Μέλος
Μέλος
jimys


Αριθμός μηνυμάτων : 88

αψογες οι δεσποινιδες μου Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: αψογες οι δεσποινιδες μου   αψογες οι δεσποινιδες μου Icon_minitimeΠαρ Απρ 15, 2011 7:37 pm

σημερα σε γενικη επιθεωρηση διαπιστωσα οτι ειχαν φτιαξει εξω απο την κερήθρα κι αλλη κερήθρα σε ενα δε ειχαν φτιαξει 5 6 γλωσσες κατω απο το καπακι.μαλλον ειναι αναρχικες δεν εξηγείται αλλιως γιαυτο κι εγω τις φροντιζω τοσο. λετε να ξεκινήσει η επανασταση απο τα μελισσια??? γουσταρωωωω lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
αψογες οι δεσποινιδες μου
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Τα μελισσοκομικά :: Τι νέα από τα μελίσσια σας;-
Μετάβαση σε: