Melissologia
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Melissologia

Ελληνικό Φόρουμ συζητήσεων για τις Μέλισσες
 
ΦόρουμΦόρουμ  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  BlogBlog  

 

  S.O.S ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΒΟΗΘΕΙΑ...

Πήγαινε κάτω 
+10
captain
myrtos
varsamis
Αποστολος Β.
giota
vaso9
ionis
ΚΩΣΤΗΣ
nopi
granazis
14 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
granazis
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 619

 S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: S.O.S ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΒΟΗΘΕΙΑ...    S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Icon_minitimeΠαρ Μαρ 25, 2011 6:01 pm

Λογω πολεοδομικου προβληματος με τη αποθηκη -(στεγαστρο) που βαζω τα μελισσοκομικα μου εργαλεια και υλικα ψαχνω να βρω το νομο που επιτρεπει μελισσοκομικη αποθηκη εως 35 τμ νομιζω ανευ αδειας....
Οποιος συναδελφος γνωριζει κατι σχετικα...ή ξερει που μπορω να βρω το νομο...ας απαντησει αμμεσα...η ας μου δωσει καποια στοιχεια να βρω καποια ακρη...
Ευχαριστω....εκ των προτερων... επειγομαι..... affraid affraid Sad Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nopi
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 81

 S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: s.o.s. επιγουσα βοηθεια    S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Icon_minitimeΠαρ Μαρ 25, 2011 9:01 pm

γειααα!! granazi εχω διαβασει πριν μερες, μηπως μπορει να σε βοηθησει αυτο: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] σχεδια βελτιωσης,. ειναι για οικονομικη ενισχυση μελισσοκομικης αποθηκης, αλιως αυριο θα ρωτησω φιλο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΚΩΣΤΗΣ
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 48

 S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: S.O.S ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΒΟΗΘΕΙΑ...    S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Icon_minitimeΠαρ Μαρ 25, 2011 9:29 pm

Φίλε granazis ….αν το οικόπεδο βρίσκετε σε δήμο η δημοτικό διαμέρισμα όπου υφίσταται ένα μέρος σχέδιο πολις δεν μπορείς να οικοδομήσεις, ούτε υποστεγο. Ο νόμος των 35 τμ είναι σε μέρη- χωρια που δεν υπάρχει εκει καθόλου σχ, πόλις.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
granazis
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 619

 S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: S.O.S ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΒΟΗΘΕΙΑ...    S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Icon_minitimeΠαρ Μαρ 25, 2011 11:18 pm

ΚΩΣΤΗΣ έγραψε:
Φίλε granazis ….αν το οικόπεδο βρίσκετε σε δήμο η δημοτικό διαμέρισμα όπου υφίσταται ένα μέρος σχέδιο πολις δεν μπορείς να οικοδομήσεις, ούτε υποστεγο. Ο νόμος των 35 τμ είναι σε μέρη- χωρια που δεν υπάρχει εκει καθόλου σχ, πόλις.


Ειναι σε χωριο, εκτος σχεδιου , σκεπασμενη με μουσαμα, μια απλη σηδηροκατασκευη.... affraid affraid
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nopi
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 81

 S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: s.o.s. επιγουσα βοηθεια    S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Icon_minitimeΣαβ Μαρ 26, 2011 12:42 am

γειαααα ! granazi αν ειναι σιδεροκατασκευη δεν χρειαζεται αδεια. αυτες τις μερες κανω μια σιδεροκατασκευη με πανελ στο σπιτι μου πισω, (αποθηκη) και μου εγγυηθηκαν οτι δεν χρειαζομαι αδεια. αν ομως θελεις να δεις τον νομο : [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] η γραψε απλως = σε ποιες περιπτωσεις δεν χρειαζεται οικοδομικη αδεια=. εκει αναφερει οτι αν λειπει σκυροδεμα κ.λ. αυτο που εννοεις, ειπε φιλος, ειναι γιε αδεια μελισσοκομικης αποθηκης σε χοραφι, που κανονικα απαγορευεται κτισμα, και παλι θελει αδεια με 35 τ.μ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ionis
Μέλος
Μέλος
ionis


Αριθμός μηνυμάτων : 207

 S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: S.O.S ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΒΟΗΘΕΙΑ...    S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Icon_minitimeΠεμ Φεβ 09, 2012 12:00 pm

Καλύτερα να ρωτήσεις ένα πολιτικό μηχανικό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vaso9
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 374

 S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: SOS     S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Icon_minitimeΠεμ Φεβ 09, 2012 2:55 pm

το θεμα ειναι σοβαρο και απασχολει πολλους απο εμας
που ισως εχουν ενα οικοπεδο εκτος γιατιαν ειναι εντος τα πραγματα
ειναι πολυ πιο απλα {χρημα ναχεις βεβαια}το θεμα το εχω ψαξει
τιποτα δεν μπορεις να φτιαξεις ουτε καν στεγαστρο εγω βρηκα
και αυτο εκανα αλλοστε {ΚΟΝΤΕΙΝΕΡ]ειναι κατι που μετακινηται
και δεν μπορει να σου κανει κανεις τιποτα γιατι αν γινει κατι
το φορτωνεις και φευγεις
το εχω τουλαχιστον 4 χρονια και μεχρι σημερα κανεις δεν με
ενοχλησε
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giota
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος
giota


Αριθμός μηνυμάτων : 326

 S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: S.O.S ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΒΟΗΘΕΙΑ...    S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Icon_minitimeΠεμ Φεβ 09, 2012 5:45 pm

φιλε granazis , ρωτησα πολιτικο μηχανικο και μου ειπε για σιδεροκατασκευή δεν χρειαζεται αδεια, όπως δεν χρειάζεται και για θερμοκηπιο. μη φοβού λοιπόν και προχωρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
granazis
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 619

 S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: S.O.S ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΒΟΗΘΕΙΑ...    S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Icon_minitimeΠεμ Φεβ 09, 2012 7:57 pm

giota έγραψε:
φιλε granazis , ρωτησα πολιτικο μηχανικο και μου ειπε για σιδεροκατασκευή δεν χρειαζεται αδεια, όπως δεν χρειάζεται και για θερμοκηπιο. μη φοβού λοιπόν και προχωρα.



giota.. Κατι δεν καταλαβε καλα ο μηχανικος σου... με το δικιο του παντως...!!!

Τεσσερις κολωνες... απο ξυλο η" απο σιδερο... με ενα σεντονι απο πανω σαν σκεπη... θεωριτε κτισμα..!!

htipieme htipieme klama klama
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Αποστολος Β.
Μέλος
Μέλος
Αποστολος Β.


Αριθμός μηνυμάτων : 296

 S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: S.O.S ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΒΟΗΘΕΙΑ...    S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Icon_minitimeΠεμ Φεβ 09, 2012 8:01 pm

Δυστυχως ετσι ειναι. και σε μενα που ειμαι σε αρχαιολογικη ζωνη ουτε αγροτικη αποθηκη ουτε καν θερμοκηπιο δε μ αφηνουν να σηκωσω !!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
varsamis
Μέλος
Μέλος
varsamis


Αριθμός μηνυμάτων : 157

 S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: S.O.S ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΒΟΗΘΕΙΑ...    S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Icon_minitimeΠεμ Φεβ 09, 2012 8:12 pm

το κτίσμα είναι προ 1955 λέω εγώ τώρα skeftome skeftome ??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ionis
Μέλος
Μέλος
ionis


Αριθμός μηνυμάτων : 207

 S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: conteiner    S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Icon_minitimeΠεμ Φεβ 09, 2012 10:33 pm

Κι εγώ conteiner έχω, το είχα αγοράσει 2000 ευρώ και του άνοιξα 2 παράθυρα, του έβαλα μόνωση από μέσα και μια κεραμοσκεπή από επάνω. Και με εξυπηρετεί άνετα. Χωράει κάπου 160 κυψέλες και μένει χώρος για να βάλω και τις τροφές και ένα πάγκο εργασίας.

Και δεν σου μιλάει και κανένας.

Μια ιδέα μόνο αν σκέφτεται κανείς να το κάνει είναι να σηκώσεις το conteiner ψιλά και τον χώρο από κάτω τον χρησιμοποιείς για να φυλάξεις κανένα φενιζόλ, ή κάποιο ξύλο.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
granazis
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 619

 S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: S.O.S ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΒΟΗΘΕΙΑ...    S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Icon_minitimeΠεμ Φεβ 09, 2012 11:02 pm

varsamis έγραψε:
το κτίσμα είναι προ 1955 λέω εγώ τώρα skeftome skeftome ??

Οχι .... ειναι εξι κολωνες σιδερενιες με καλαμωτη απο πανω ...και ενα μουσαμα..πανω απο την καλαμωτη...... κατασκευη granazis....!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ionis
Μέλος
Μέλος
ionis


Αριθμός μηνυμάτων : 207

 S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κάλυψη δόμηση    S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Icon_minitimeΠεμ Φεβ 09, 2012 11:45 pm

Μου έχει πει ο μηχανικός μου ότι και τέντα για το αμάξι σου να φτιάξεις κάνεις κάλυψη και θέλεις άδεια, και σε ελέγχει ο νόμος για την δόμηση οικισμών. Δλδ εντός/εκτός σχεδίου, 4 στρέμματα κλπ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
granazis
Ενεργό Μέλος
Ενεργό Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 619

 S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: S.O.S ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΒΟΗΘΕΙΑ...    S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Icon_minitimeΠεμ Φεβ 09, 2012 11:55 pm

ionis έγραψε:
Μου έχει πει ο μηχανικός μου ότι και τέντα για το αμάξι σου να φτιάξεις κάνεις κάλυψη και θέλεις άδεια, και σε ελέγχει ο νόμος για την δόμηση οικισμών. Δλδ εντός/εκτός σχεδίου, 4 στρέμματα κλπ.


sostos sostos sostos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
myrtos
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 224

 S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: S.O.S ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΒΟΗΘΕΙΑ...    S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Icon_minitimeΠαρ Φεβ 10, 2012 12:24 am

ionis έγραψε:
Μου έχει πει ο μηχανικός μου ότι και τέντα για το αμάξι σου να φτιάξεις κάνεις κάλυψη και θέλεις άδεια, και σε ελέγχει ο νόμος για την δόμηση οικισμών. Δλδ εντός/εκτός σχεδίου, 4 στρέμματα κλπ.

Ετσι ειναι οποτε αν βασιζεσαι στο οτι δε θα σε καταγγειλει κανεις το φτιαχνεις χωρις αδεια. Εξαλλου στα χωρια ειδικα και τα κοτετσια παρανομα ειναι. Εκτος αν ειναι στη μεση του πουθενα και κανει μπαμ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
captain
Συντονιστική ομάδα
Συντονιστική ομάδα
captain


Αριθμός μηνυμάτων : 1305

 S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: S.O.S ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΒΟΗΘΕΙΑ...    S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Icon_minitimeΠαρ Φεβ 10, 2012 1:27 am

αν το φτιαξεις και μετα πληρωσεις να το κανεις νομιμο,το αυθαιρετο?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ionis
Μέλος
Μέλος
ionis


Αριθμός μηνυμάτων : 207

 S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αυθαίρετο    S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Icon_minitimeΠαρ Φεβ 10, 2012 9:08 am

Μπα... δεν δουλεύει έτσι.
Κινδυνεύεις να σου τραβήξει ο αγαπητός γείτονας τη ρουφιανιά και να μείνει η οικοδομή στη μέση και επίσης είσαι μετά έρμαιο της όρεξης κάθε πολιτικού. Εχουν βρει το κόλπο και κάθε φορά που θέλουν λεφτά αλλάζουν το νόμο για τα αυθαίρετα και τους ημιυπαίθριους και αρμέγουν το κόσμο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikoskerkyra
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 53

 S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: S.O.S ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΒΟΗΘΕΙΑ...    S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Icon_minitimeΠαρ Φεβ 10, 2012 9:48 am

για ψάξε λίγο αυτό το λινκ
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

αναφέρει σε γενικές γραμμές ότι δεν χρειάζεσαι άδεια για πέτρινη κατασκευή χωρίς σκυρόδεμα 4χ4
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitris22950
Νέο Μέλος
Νέο Μέλος
dimitris22950


Αριθμός μηνυμάτων : 14

 S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: S.O.S ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΒΟΗΘΕΙΑ...    S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Icon_minitimeΠαρ Φεβ 10, 2012 10:05 am

Kάντο να μοιάζει με καρότσα φορτηγού - νταλίκας ( κόφα )
και μην "σκας" δεν κινδυνεύεις από τίποτα cheers
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mimis
Μέλος
Μέλος
mimis


Αριθμός μηνυμάτων : 62

 S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: S.O.S ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΒΟΗΘΕΙΑ...    S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Icon_minitimeΣαβ Φεβ 11, 2012 7:14 pm

nikoskerkyra έγραψε:
για ψάξε λίγο αυτό το λινκ
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

αναφέρει σε γενικές γραμμές ότι δεν χρειάζεσαι άδεια για πέτρινη κατασκευή χωρίς σκυρόδεμα 4χ4

ρε νικο,
εισαι σιγουρος για αυτο, το σιτε που αναφερεις το εψαξα, αναφερετε ο φιλος μας, αλλα δεν μου ειναι ακριβης η δεν καταλαβα εγω Sleep Sleep

δηλαδη εαν κανουμε ενα σπιτακι απο πετρα επιτρεπεται scratch scratch

ειναι καπως τρελω, πολη απο μας θελουν να χτισουν και στην ελευθερη πατριδα μας το απαγορευουν οι νομοι μας kolimenos
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
beespyros
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 294

 S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: S.O.S ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΒΟΗΘΕΙΑ...    S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Icon_minitimeΣαβ Φεβ 11, 2012 8:30 pm

Υπαρχουν βεβαια και οι παλιες καλες τροχοβιλες και ξενιαζεις. Γιατι αφου εχουν ροδες οι νομοι και πανε μια απο εδω και μια απο εκει να μην εχουμε και εμεις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikoskerkyra
Μέλος
Μέλος



Αριθμός μηνυμάτων : 53

 S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: S.O.S ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΒΟΗΘΕΙΑ...    S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Icon_minitimeΔευ Φεβ 13, 2012 10:03 am

φιλε mimis και εμενα παραξενο μου φανηκε, αλλα ροτοντας ενα μηχανικο μου ειπε οτι ειναι εφικτο με καποιες προυποθεσεις . απλα το εχω στο πισω μερος του μυαλου μου, και οταν χρειαστει θα το ψαξω καλυτερα, εαν δεν εχει αλαξη ο νομος μεχρι τοτε απλα το εθεσα υποψιν σας μιας και βλεπω οτι απασχολει αρκετο κοσμο. αλλα εαν ηταν μουφα γιατι το συγκεκριμενο σαιτ το διαφημηζει και δινει κοστολογια για την κατασκευη, βεβαια δεν δειχνει κατοψης αλλα και εσωτερικα αλλα εαν θυμαμαι καλα αναφερει οτι αποθηκη το εχει μετατρεψει σε σπιτι οποτε δεν συμφερει να αναφερει λεπτομεριες για ευνοητους λογους. νομιζω παντος οτι ειναι εφικτο γιατι ολοι οι νομοι του κρατους μας εχουν παραθυρια και ετσι θα λυσει τα χερια σε αρκετο κοσμο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ionis
Μέλος
Μέλος
ionis


Αριθμός μηνυμάτων : 207

 S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: πέτρινο σπίτι    S.O.S   ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ  ΒΟΗΘΕΙΑ... Icon_minitimeΔευ Φεβ 13, 2012 10:18 am

Και πάλι τα 25,000 ευρώ που στοιχίζει η κατασκευή είναι πολλά. Η τιμή αναφέρεται στο site του κατασκευαστή.
Δεν νομίζω ότι αξίζει τα λεφτά του 15 τ.μ = 25000

Για μια αποθήκη 15τμ νομίζω ότι και τα 10,000 ευρώ είναι πολλά ειδικά στις μέρες μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
S.O.S ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΒΟΗΘΕΙΑ...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Βοηθεια βοηθεια, επιασα αφεσμο
» επειγουσα μεταφορα μελισσιων
» ΟΔΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΟΔΙΚΗ ΜΕΛΙΣΣΟΚΟMΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ
» SoS Λιγη βοηθεια
» Βοήθεια sos

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Melissologia :: Η βιβλιοθήκη :: Νομοθεσία - Επιδοτήσεις-
Μετάβαση σε: